Bétaix SX-ST-100 akkus permetező 12 V | 100 l | Szállítási telj. 7 l/perc | Szénkefés | Hálózati töltő | Kartondobozban
Bétaix SX-ST-100A akkus permetező 12 V | 100 l | Szállítási telj. 7 l/perc | Szénkefés | Hálózati töltő | Kartondobozban
Szállítható
  • Cikkszám:
  • Gyártó:
    Bétaix
  • Akkumulátor feszültség:
    12 V
  • Tartály térfogat:
    100 l
  • Szállítási teljesítmény:
    7 l/perc
2 év garancia
Házhozszállítás
Szállítási idő: 5-6 munkanap Szállítási díj: Ingyenes
Szaküzleti készletinformáció Elérhető: 2 db >> Hol van készleten? <<
Termékleírás
Jellemzők
  • Keretes szórás, szórópisztoly nélküli
  • Vontatórudas akkumulátoros permetező
  • 12V-os, 100W-os, nagy teljesítményű egyenáramú elektromos membránszivattyúval, 10 bar maximális üzemi nyomással, valamint túlterhelésvédelmi funkcióval, amely hozzájárul a nagy nyomás, a nagy áramlás, az erős teljesítmény és a stabil teljesítmény eléréséhez.
  • A 38 Ah nagy kapacitású ólom-sav akkumulátor akár 4 órás folyamatos működést tesz lehetővé.
  • Átlátszó folyadékszintjelző úszó golyóval.
Műszaki adatok
  • Akkumulátor: 12V38 Ah
  • Üzemi feszültség: 12V
  • Üzemi áramerősség: 8A
  • Tömlő Specifikáció: Ø8.5ר16
  • Szivattyú Típus: Membránszivattyú
  • Elektr. motor Teljesítmény: 100 W
  • Fordulatszám: 2900 fordulat / perc
  • Névleges nyomás: 10 bar
  • Nyomáshatár nyomás: 12 bar
  • Beszívási térfogat: 7 liter / perc
  • Töltő bemenet: AC100-240V 2A
  • Kimenet: DC14V 5.0A
  • Köd- képzés Permetezési szög: 90°
  • Áramlás: 1,45 liter/perc
  • Sugár tartomány: 7 m
  • Áramlás: 3,3 liter / perc (5 bar)