Milwaukee M12FIR12-0
Milwaukee M12FIR12-0 akkus racsnis csavarkulcs 12 V | 1/2 inch | 81 Nm | Szénkefementes | Akku és töltõ nélkül | Kartondobozban
Szállítható
  • Cikkszám:
  • Gyártó:
    Milwaukee
  • Akkumulátor feszültség:
    12 V
  • Forgatónyomaték:
    81 Nm
  • Üresjárati fordulatszám:
    0 - 175 RPM
3 év garancia
Házhozszállítás
Szállítási idő: 5-6 munkanap Szállítási díj: Ingyenes
Szaküzleti készletinformáció Elérhető: 5+ db >> Hol van készleten? <<
Termékleírás
Jellemzők
akár 81 Nm maximális nyomaték és 175 ford/perc.
A változtatható fordulatszámú fém kapcsoló a szerszám teljes vezérlését biztosítja.
A prémium gumibevonat ellenáll a korrozív anyagoknak, továbbá használat közben növeli a kényelmet.
Rugalmas akkumulátor rendszerrel - MILWAUKEE® M12™ akkumulátorokkal működik.
Szállítási terjedelem
Akku és töltő nélkül
3/8 adapter
Műszaki adatok
Akkumulator típusa Li-ion
Akkumulátor feszültség 12 V
Üresjárati fordulatszám 0 - 175/perc
Max. nyomaték 81 Nm
Szerszámbefogás 1/2 négyszög
Hossz 290 mm