Milwaukee M12FDSS-422X akkus rezgőcsiszoló
Milwaukee M12FDSS-422X akkus rezgőcsiszoló 12 V | 63,5 x 88,8 mm | Szénkefementes | 2 Ah + 4 Ah akku + töltő | Heavy Duty kofferben
Elérhető: 2 db
Szállítható
  • Cikkszám:
  • Gyártó:
    Milwaukee
  • Akkumulátor feszültség:
    12 V
  • Csiszolólap hosszúság:
    88,8 mm
  • Csiszolólap szélesség:
    63,5 mm