HiKOKI NT50AE2L2Z levegős finiselő szegező 16-50 mm, 5-8.5 bar, kofferben
HiKOKI NT50AE2L2Z levegős finiselő szegező 4,9 - 8,3 bar | 0,73 l/perc | Szeg hossza: 16 - 50 mm
Rendelésre
  • Cikkszám:
  • Gyártó:
    HiKOKI
  • Levegőnyomás szükséglet:
    4,9 - 8,3 bar
  • Levegőfogyasztás:
    0,73 l/perc
  • Szeg hossza:
    16 - 50 mm
3 év garancia
Rendelésre
Házhozszállítás
Szállítási idő: 17-18 munkanap Szállítási díj: Ingyenes
Szaküzleti készletinformáció Elérhető: 0 db >> Hol van készleten? <<
Termékleírás
Jellemzők
  • Egyszerű, szerszám nélkül állítható munkamélység
  • Például parketták és bútorok tökéletes megmunkálásához
  • Könnyű súly az optimális és egyszerű működtetésért
  • Vékony orr-rész a szűk helyeken való munkavégzéshez
Szállítási terjedelem
  • HiKOKI NT50AE2L2Z levegős szegbelövő
  • Szemvédő
  • Kupak
Műszaki adatok
  • Mérőműszer: 18Ga.
  • Munkanyomás: 0,49 - 0,83 MPa
  • Levegőfogyasztás 6,9 bar nyomáson: 0,73
  • Szalagszeg szöge: 0°(18Ga. pecek)
  • Szeghosszúság: 16 - 50 mm
  • Szegszárátmérő: 1,25 - 1 mm
  • Tárkapacitás (szegek): 100
  • Minimális faltávolság: 7 mm