Jellemzők
- Az új EGO Power+ 3 az 1-ben levélporszívó nem csak a lehullott levelek halomba fújására alkalmas, hanem a gyűjtőzsák segítségével gyorsan eltakaríthatóak. A zsákban maximálisan kihasználható a hely, mivel a levelek hatékonyan mulcsozódnak a gyűjtés során.
- A 900 m³/h teljesítményre képes, változtatható sebességű tárcsás vezérléssel a készüléknek megvan az ereje, hogy könnyedén megbirkózzon a kisebb és közepes háztartási lombtakarítással.
- Az ügyfelek szeretik, hogy a szerszám egyszerűen átalakítható fúvóról porszívóra, ha a fúvócsövet egyszerűen kicserélik egy porzsákra és egy szívócsőre
Szállítási terjedelem
- Lombfújó-szívó
- 5 Ah akku
- Töltő
Műszaki adatok
- Névleges feszültség: 56 V
- Maximális légmennyiség: 850 m³/h
- Maximális levegősebesség: 64 m/s (csak fúvócsővel), 93 m/s (kúpos szívófejjel)
- Maximális fúvóerő: 15 N
- Lombzsák kapacitása: 40 liter
- Maximális aprítási sebesség: 16 : 1
- Súly (akkumulátoregység és szívófej nélkül): 5,8 kg (vákuum), 4,2 kg (lombfúvó)
- Javasolt üzemi hőmérséklet: -15 °C – 40 °C
- Javasolt tárolási hőmérséklet: -20 °C – 70 °C
- Javasolt töltési hőmérséklet: 5 °C – 40 °C
- Mért hangteljesítményszint LwA: 100 dB(A), K=1,9 dB(A)
- Hangnyomásszint munkahelyzetben LpA: 88 dB(A), K=3 dB(A)
- Garantált hangteljesítményszint LwA (2000/14/EK szerint): 102 dB(A)
- Rezgésszint (ah): max. 1,80 m/s², K=1,5 m/s²
Praktikus és hatékony munkához nézd böngészd át a teljes lombszívó választékunkat. Itt a legtöbb termék szívó fúvó funkcióval is működik.

















