Kép: GPX 12V-125 Akkus Polirozo akku es tolto nelkul kartondobozban.webp
Bosch GPX 12V-125 akkus polírozógép 18 V | 125 mm | Szénkefementes | Akku és töltő nélkül | Kartondobozban
130 900 Ft /db
Nettó 103 071 Ft
Rendelésre

Bosch GPX 12V-125 akkus polírozógép 18 V | 125 mm | Szénkefementes | Akku és töltő nélkül | Kartondobozban

  • Cikkszám:

    101610177
  • Gyártó:

    Bosch
  • Akkumulátor feszültség:

    18 V
  • Üresjárati fordulatszám:

    1400 - 7000 RPM
  • Polírozótárcsa átmérő:

    125 mm
3 év garancia

Polírozótárcsa átmérő

130 900 Ft /db
Nettó 103 071 Ft
Rendelésre
Házhozszállítás
Szállítási idő: 6-7 munkanap Szállítási díj: Ingyenes
Szaküzleti készletinformáció Elérhető: 0 db >> Hol van készleten? <<

Termékleírás

Jellemzők

  • Precíziós polírozás maximális irányíthatósággal
  • Egyenletes teljesítmény a szénkefe nélküli motornak köszönhetően
  • Kényelmes és precíz használat: fordulatszám-beállító kapcsoló a finombeállításhoz
  • Hatékonyabb használat a kezelőfelületen található töltöttségjelzőnek és 5 fokozatú sebességbeállítónak köszönhetően
  • Kényelmes használat a reteszelőkapcsolónak köszönhetően, amellyel a folyamatos működtetés is fáradtságmentes
  • Kompakt és ergonomikus kialakítás a hologramok és kisebb karcolások eltávolítására – egyszerű polírozás még a nagy felületeken is
  • A GPX 12V-125 excentrikus polírozó szénkefe nélküli motorjának köszönhetően egyenletes teljesítményt nyújt. Egyszerre kényelmes és pontos: a fordulatszám-beállító kapcsoló gondoskodik az adott fokozaton belüli finombeállításról, míg a lágyindítás funkcióval elkerülhető a forgácsolódás. A töltöttségjelzővel és 5 fokozatú sebességválasztóval rendelkező kezelőfelület segítségével irányítás alatt tartható a polírozási folyamat. Egyszerűbb polírozás a szerszám reteszelőkapcsolójának köszönhetően, amely munka közben lenyomva tartja a fordulatszám-szabályozó kapcsolót. A kompakt és ergonomikus kialakítású polírozó könnyen kezelhető és kényelmesen használható.
  • A GPX 12V-125 ideális a hologramok megszüntetésére és az enyhe karcolások eltávolítására nagyobb felületekről. Kompatibilis minden 12 V-os GBA akkuval.
  • A GPX 12V-125 125 mm-es polírozókoronggal rendelkezik, amely villáskulccsal egyszerűen cserélhető. 8 mm-es bolygómozgással.

Szállítási terjedelem

  • 1 x GPX 12V-125 akkus polírozógép
  • 1 x Alátéttányér, 125 mm
  • 1 x Közepes polírozótányér, 125 mm

Műszaki adatok

  • Hangnyomásszint: 75 dB(A)
  • Hangteljesítményszint: 83 dB(A)
  • Bizonytalanság K: 3 dB
  • Üresjárati fordulatszám: 1.400 – 7.000 ford./perc
  • Polírozószivacs, Ø: 125 mm
  • Szerszámméret (szélesség): 125 mm
  • Szerszámméret (hossz): 243 mm
  • Szerszámméret (magasság): 128 mm
  • Akkufeszültség: 12,0 V
  • Rezgésszám, max.: 14000 ford/perc
  • Rezgésszám, alsó érték: 2800 ford/perc
  • Bolygóátmérő: 8 mm

Kapcsolódó cikkek

Specifikációk

Miért Zákány Szerszámház?

Betöltés
Betöltés
Betöltés
Betöltés
Betöltés
Betöltés
Betöltés
Betöltés
Betöltés
Betöltés